Aktuality

O nás

Nové výcviky

Výuka teorie

Pravidla výcviku NOVELA 2019

Tréninkový
výbor


Lektoři a spolupracovníci

Supervize

Jak napsat práci ke kolokviu

Často kladené dotazy (FAQ)

Archiv

e-mail:
bip@i-bip.com


aktualizace:
1.4.2019


BRNĚNSKÝ INSTITUT PSYCHOTERAPIE

zapsaný spolek podporující rozvoj psychoterapie a její interdisciplinární uplatnění v praxi

Nové výcviky

Brněnský institut psychoterapie, z. s. je oprávněn k provádění výcvikového programu v individuální psychodynamické psychoterapii dospělých. Zájemcům z řad lékařů, psychologů a studentů vyšších ročníků těchto oborů doporučujeme pročtení Pravidel výcviku v individuální psychodynamické psychoterapii.

Kurs teorie psychodynamické psychoterapie č. 8 jsme zahájili od akademického roku 2018/2019. Čtyřsemestrální kurs je součástí schváleného výcvikového programu a je otevřen také hostujícím účastníkům z řad lékařů, klinických psychologů a příslušníků dalších pomáhajících profesí. Kapacita pro hostující účastníky je omezená.
Přihlášky hostujících účastníků v kursu teorie psychodynamické psychoterapie jsou uspokojovány podle pořadí.

BIP připravuje otevření dalšího běhu výcviku v psychodynamické psychoterapii pro zdravotnictví, který začíná skupinovou částí. Skupina bude pracovat v Brně blokovým způsobem v pátek odpoledne a v sobotu po zhruba tři roky (celkem 350 hodin). Přihlášení budou po registraci přihlášky pozváni ke vstupnímu rozhovoru.
Předpokládané zahájení v lednu 2020.

Přihlášky přijímáme elektronickou poštou, formulář si stáhněte zde. Formulář uložte ve svém počítači, vyplňte a odešlete jako přílohu elektronické pošty. Přihlášky přijímáme průběžně.

© Brněnský Institut Psychoterapie, z. s., 2019